Autode remont nõuab teadmisi kõikide sõlmede, mehhanismide asetsemise ja nende vastastikuste sidemete kohta ning defektide parandamise oskusi. Tihti juhtub, et juht suure staažiga, kelle jaoks transpordivahendi "täidis" – on "läbiloetud raamat", ei suuda iseseisvalt autot remontida autoremondiks vajalike spetsiaalsete tööriistade puudumise tõttu. Et mitte kulutada raha kallitele seadmetele, võite pöörduda AriolAuto poole ja rentida puuduvad vahendid.

Samuti on vajalike seadmete rent tarvilik ka algajatele tehnohooldusjaama töötajatele. Osta autoremondiks vajaliku tööriistad alaliseks kasutamiseks ei ole kasumlik, kuni ettevõte veel kasumit ei too ja on ebaselge, kas kasumit üldse tuleb või mitte. Võimalus kasutada autoinstrumente ja seadmeid "rendituna" – on ideaalne lahendus äri arendamiseks ilma oluliste investeeringuteta.

Autoremondivahendite rendi elised

Oma lemmikasjaga tegelemiseks või uue tulusa äri organiseerimise jaoks  on vaja regulaarset rahalist täiendamist. Säästa aega, raha ja et ka mitte üle koormata aju ning närvisüsteemi, aitab odav autoinstrumendi rent:

• kaob tehnika kontrollimise ja seadistamise vajadus, sest te rendite instrumente, mis on kohe tööks valmis;

• vähenevad kulud seadmetele;

• palju tõenäolisem, et leiate kohe vajaliku asja, mitte erinevaid analooge;

• partnerlus. Kindlustades ennast üürileandja toega võib klient alati loota toetust ja abi.

Veel üks autoremondi jaoks vajalike instrumentide rendi pluss  - vajalike teadmiste ja kontaktide saamine. Kogenud praktiseerival autoteenindusel on  rohkem võimalusi kontakteeruda usaldusväärsete tarnijatega, mis tagab kvaliteedi, kiiruse ja auto remondi väiksemad kulud.

Mille poolest koostöö  «Аriol-Аuto»-ga on kasulik?

Ettevõte tegeleb diagnostika, remondi ja kõikide auto  süsteemide asendamisega  mitte esimest aastat. Personali seas töötavad eranditult professionaalid, kellede jaoks autoremondi seadmete ja tööriistade häälestamine on  - rutiinne töö. Ollakse valmis mitte ainult pakkuma mingiks ajaks kvaliteetseid seadmeid, vaid andma ka vajalikke teadmisi nende kasutamiseks.

Te ei kuluta raha rendile antud seadmete hoolduseks või remontimiseks, vaid lihtsalt kasutate neid.  Pöörduge, kui teil on soov tegeleda autode remondiga nii amatööri kui ka professionaalsel tasemel. Garanteerime professionaalset konsultatsiooni ja üksikasjalikke juhiseid.

Hinnakiri

Lukksepatööd 27€/tund
Elektritööd 27€/tund
Diagnostika al. 20€
Esi­ ja tagasilla 3D kontroll ja reguleerimine al. 37€
Keevitustööd al. 34€
Õli vahetus (meie õli ja filter) 6€
Õli vahetus (kliendi õli ja filter) 14€

Hinnad ei sisalda KMi 20%